Honlap-menü
Társoldalak
Youtube csatorna :youtube.com/dantegame29
Statisztika
Belépés
Hétfő, 2017-11-20, 9:17 AM
Üdvözöllek Vendég

Kész szerver készítése-->ADMIN beállítása - Fórum

[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
Oldal 1 / 11
Fórum » Segítség » Problémák » Kész szerver készítése-->ADMIN beállítása (Admin beálltás)
Kész szerver készítése-->ADMIN beállítása
XLUCIANUSXDátum: Kedd, 2011-03-01, 11:37 AM | Üzenet # 1
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sziasztok!
Szeretnék egy saját CS 1.6-os szervert csinálni admin beállítással.
A szervert sikerült is létrehoznom ez információk alapján: http://cstriketutorial.qwqw.hu (Server Creator letöltése)(Ennek az oldalnak az elődje)
Ezen az oldalon egy kész 340Mb-os szervert lehet letölteni,melyhez alapvető pluginok,pályák,és az amx mod telepítve vannak.Azt írják csak fel kell telepíteni a gépre,és portot kell csinálni neki,hogy mindenki szabadon játszhasson rajta.Ez eddig megvolt.A gondom ezután jött.A szerverem kész,,de hol az adminom?
Próbáltam a "bind p amxmodmenu"-vel is,és a "p" paranccsal is.De semmi.Nem reagál a szerver,hogyha belépek mint admin.És az admin parancsok sem jönnek elő.Valamikor azt is írja,hogy "nincs jelen admin". Valaki aki ért hozzá kérem írja le ennek a pontos folyamatát.
Ha kell adok ip,vagy msn címet is.
Ha bármi ötletetek van,amivel a gyors segítségemre tudtok lenni,akkor azt nagyon megköszönném. biggrin

attilaDátum: Kedd, 2011-03-01, 6:03 PM | Üzenet # 2
Közlegény
Üzenetek: 3
Dobj egy msn - és segitek amibe kell biggrin

WilDDátum: Hétfő, 2011-04-18, 3:50 PM | Üzenet # 3
Közlegény
aki tud segitsen mert megvan a szero de masok nem tudnak feljonni ra es admin se vagyok rajta. nincs msn-em es jo lenne ha letudna valaki irni mi a problema a szerverrel :D[color=red][color=gray]

Hozzáadva (2011-04-18, 6:50 PM)
---------------------------------------------
es masnak hogy kell admint adni meg ijenek?

DafidDátum: Csütörtök, 2011-05-19, 6:17 PM | Üzenet # 4
Közlegény
Hellótok az a problémám lenne hogy a Szerverem megy rendesen minden faxa csak az, az 1 bajom van hogy nem tudunk 1 mással mikrofonon beszélni. Ha tugyátok mi a gond leirnátok nekem PLS.

TurorudyDátum: Péntek, 2011-05-20, 9:04 AM | Üzenet # 5
Közlegény
hali van egy ojan problemam, hogy nem jon osze a cfg
nem kappok semmi ojan jo cfg-et amit en szeretnek,nemtudom hova kell irni a cfg-et,es hogyan.
Ha valaki tudna segiteni nekem megkoszonnem

csösziDátum: Péntek, 2011-06-03, 4:47 PM | Üzenet # 6
Közlegény
attila,

hello! nekem is tudnál segiteni én is csináltam eggy szervert mindent megcsináltam ugy ahogy le van irva és ha belépek a szervere azt irja ki hogy nincs lejen admin.
meg mások nem birnak feéjönni rá cak én segicsél már lécci mert én nem tom mi a baj
jah és botokat lehet berakni valahogy abba is kéne segitség elöre is kössz msn:hevesi.attila@hotmail.com

UzumyzuDátum: Szerda, 2011-06-29, 5:06 PM | Üzenet # 7
Közlegény
Szevasz tudnál lecci segíteni megy minden csak az admin nem megy.
Kérlek segítsetek!
Elérhetőségem: uzumyzu95@hotmail.com
uzumyzu@gmail.com
uzumyzu95 -skype
Előre is köszönöm!

Fórum » Segítség » Problémák » Kész szerver készítése-->ADMIN beállítása (Admin beálltás)
Oldal 1 / 11
Keresés:

Keresés
Mini-chat